השכרת רכב מיני

מעוניין לשכור רכב?

מתכנן טיול עם חברים לקצה המדינה, אין לאף אחד רכב, ידם של ההורים תקצר מלהושיע והדרך היחידה להתנייד היא באוטובוס לא ממוזג, מטרטר ורועש? אל ייאוש חבר, בעזרת חברת אלפא ליסינג תגיע במהירות ובבטיחות אל יעד החלומות הנכסף אליו תכננת להגיע, וכל זאת ללא הוצאות גבוהות על השכרת רכב מיני, ללא דאגות שמא ישנה בעיה כל שהיא עם המצב המכני של הרכב ובראש שקט- גם בזכות הנסיעה החלקה ברכב חדש...


האם ישנה אפשרות של השכרת רכב מיני בהתראה קצרה?

חברת אלפא ליסינג היא אינה חברה מתחילה וחובבנית, יש ברשותה רכבים מרובים להשכרה, מצב נתון אשר מאפשר לכם השכרת רכב מיני ספונטנית. עם זאת, מומלץ תמיד לבצע השכרת רכב כמה ימים מראש על מנת לוודא שאכן יהיו רכבים ביום המבוקש בו החלטתם לנסוע, בייחוד אם יש לכם העדפה לרכב ספציפי אשר עושה לכם תמיד מצב רוח טוב. חברת אלפא ליסינג רוצה לעזור ללקוחותיה לבחור את הרכב למטרה באופן המוצלח ביותר.

הרכב שמתאים לך בדיוק

באיזה רכב אתה מעוניין לנהוג...? מיני, או גדול... מייצור חדשני או שלא משנה מהי שנת הייצור אלא משנה אם הגג נפתח או שמא אם המזגן החזק וישנה מערכת סטריאו עוצמתית? כך או כך- חברת אלפא ליסינג יכולה לעמוד בכל סטנדרט בשל מקצועיותה הרבה ורכביה המגוונים אשר משמים לשירותם של הלקוחות. כל שעליכם לעשות הוא רק לבקש- והבקשה תמומש.

אלפי לקוחות לא טועים

הנכם מוזמנים להצטרף למאגר לקוחותינו ההולך וגדל וליהנות גם משירותי השכרת רכב מיני חדשניים, עוצמתיים, בטיחותיים ומהנים לנהיגה. אנו מעסיקים בחברתנו, אלפא ליסינג את מיטב האנשים המתמחים ברכבים אשר ישמחו לעזור להתאים לכם רכב מושלם בשביל הצרכים אשר בשבילם תכננתם לבצע השכרה.

אצלנו צורות התשלום נוחות וגמישות ובהחלט ניתן להסתדר בכל מצב, בניגוד לחברות השכרת רכב מיני אחרות אשר מעמידות תנאים בלתי אפשריים למול הלקוחות- אצלנו אתם הלקוחות בראש סדר העדיפויות ואנו נשמח להיות פה לעזרתכם- לייעץ ולסייע בכל עת על מנת שתהיו מרוצים.

עוד באותו הנושא: « השכרת מאזדה
 • אנו נותנים לכם את ההגה

  כמה פעמים התלבטתם כיצד לרכוש רכב איכותי, חדש עם אחריות אך פעם אחר פעם פסלתם את הרעיון עקב עלותו הגבוהה ובעיות התשלומים הנלווים אליו?
  כיום זה כבר ידוע, קניית רכבים בשיטה המסורתית היא אינה הפתרון עבור אדם אשר מעוניין לשמור על כספו- לשם כך בדיוק חברת אלפא ליסינג התייצבה לעזרתכם.
  אנו נותנים לכם את ההגה להוביל את החלטותיכם הפיננסיות בקפידה ובאופן מחושב ותוך כדי גם ליהנות משרותי ליסינג אשר מקנה לכם רכב חדש, עם אחריות יצרן וביטוחים מתאימים.
  כיום כולם יודעים - ליסינג זוהי הדרך הנכונה לחסוך וליהנות ממה שיש לעולם הרכבים להציע.

  Read more...

דברו איתנו

אלפא ליסניג

יצחק שדה 31, תל אביב

1-700-700-974