חברת השכרה במרכז

חברת השכרה במרכז לרכבים

אנשים אשר אין להם רכבים פעמים רבות מוצאים את עצמם נזקקים לרכב, בעת תקופות החגים, חופשות ואף כאשר ישנו צורך לנסוע לחתונה בקצה השני של הארץ. לשם כך בדיוק ישנה חברת השכרה במרכז לרכבים. חברה השכרה לרכבים מחזיקה רכבים למטרות השכרה והתשלום בעד הרכבים הוא גמיש ובדרך כלל משולם מראש.


מהי הכתובת המוצלחת ביותר להשכרת רכב?

אתם בוודאי מחפשים את הכתובת המוצלחת ביותר שבה תוכלו לקבל חברת השכרה שבה ישנה הגינות, יושר ורכבים טובים וחזקים. ובכן, בלי להתאמץ וללכת רחוק הנכם מוזמנים עוד היום להתפעל ממה שיש לחברתנו- אלפא ליסינג להציע לכם. לרשותנו עומדות עשרות מכוניות מדגמים ושנים שונות אשר יכולות למצוא חן בעיניי כל אחד ואחת. אצלנו בחברת אלפא ליסינג תוכלו להשכיר את הרכבים הטובים ביותר אשר הוצאו בשנים האחרונות, וכל זאת תמורת תשלום הוגן וסמלי.


אצלנו תמצאו דגמים חדשים ומפוארים

חברת השכרה במרכז פעמים רבות מתהדרות בשם מפוצץ, אולם כאשר מגיעים אליהם אזי הנכם מגלים בדרך הקשה כי המכוניות האטרקטיביות אשר הועלו לאתר עברו מטרמפוזה מדאיגה ונהפכו לישנות בכמה שנים טובות, כהרף עין. אצלנו בחברת אלפא ליסינג תוכלו למצוא את הרכבים שהוצאו בשנים האחרונות (כולל ייבוא וייצור של השנה) ותוכלו לבחור על איזה רכב שאהוב עליכם תוכלו לנהוג.
אצלנו תמצאו מגוון רחב של דגמי רכב להשכרה משנים רבות ומגוונות, בעיצובים מעניינים, ואף פעמים רבות הם גם מגיעים בצבעים שונים לכל דגם.

חברת אלפא ליסינג מצטיינת בכך שהינה מחזיקה רכבים טובים לדעת כל אדם אשר מבין ברכב.


הבטיחות שלך זה הדאגה שלנו

חברת אלפא ליסינג חרטה על דגלה את הדאגה והאכפתיות כלפי חייו של הלקוח ובריאותו הפיזית, ובשל כך חשוב לדעת כי כל רכב אשר נמצא בחברתנו הינו בטיחותי מאוד! אנו איננו מחזיקים רכבים ישנים או רכבים אשר אינם הוכיחו את עצמם במבחני ריסוק. החברה דוגלת בכך שפעולת השכרת רכב הינה חייבת להיות פעולה אשר אינה מהווה סכנת חיים והינה ידידותית למשתמש.

 • אנו נותנים לכם את ההגה

  כמה פעמים התלבטתם כיצד לרכוש רכב איכותי, חדש עם אחריות אך פעם אחר פעם פסלתם את הרעיון עקב עלותו הגבוהה ובעיות התשלומים הנלווים אליו?
  כיום זה כבר ידוע, קניית רכבים בשיטה המסורתית היא אינה הפתרון עבור אדם אשר מעוניין לשמור על כספו- לשם כך בדיוק חברת אלפא ליסינג התייצבה לעזרתכם.
  אנו נותנים לכם את ההגה להוביל את החלטותיכם הפיננסיות בקפידה ובאופן מחושב ותוך כדי גם ליהנות משרותי ליסינג אשר מקנה לכם רכב חדש, עם אחריות יצרן וביטוחים מתאימים.
  כיום כולם יודעים - ליסינג זוהי הדרך הנכונה לחסוך וליהנות ממה שיש לעולם הרכבים להציע.

  Read more...

דברו איתנו

אלפא ליסניג

יצחק שדה 31, תל אביב

1-700-700-974