מימון לרכב ליסינג מימוני

מימון לרכב ליסינג מימוני – כל אחד יכול להרשות לעצמו רכב חדש!

מחירי הרכבים החדשים בארץ הינם מרקיעי שחקים וזאת בעיקר בשל עלויות המיסוי. אותו רכב בדיוק יעלה לכם במדינות אירופה ובארה"ב הרבה פחות.

על מנת בכל זאת לנהוג ברכב חדש, תוכלו לפנות אל חברות ליסינג אשר יציעו לכם עסקת ליסינג מימוני משתלמת במיוחד.

מדוע לפנות אל חברת ליסינג?

חברות ליסינג מציעות לכם מימון לרכב ליסינג מימוני. הסכם הליסינג המימוני הינו זול יותר וישנן גם הרבה מאוד הטבות. ומהו בכלל ליסינג מימוני? מדובר על עסקה משתלמת במיוחד.
אתם תשלמו לחברת הליסינג סכום ראשוני, ולאחר מכן סכום חודשי אשר נקבע מראש עם חברת הליסינג. בתום שלוש שנים או ארבע שנים, תוכלו לשלם את יתרת החוב, ואז הרכב יעבור לבעלותכם. אם תירצו, תוכלו גם לפנות אל עבר עסקת הליסינג הבאה, מה שאומר רכב חדש יותר.
אם אין לכם סכום התחלתי לרכישת רכב חדש, או אז תצטרכו לפנות אל הבנק ולבקש הלוואה. עם בקשת ההלוואה תקבלו את כל הסכום ותצטרכו לפרוע אותו מידי חודש ועם תשלום ריבית גבוהה. מימון לרכב ליסינג מימוני הוא קצת שונה ומשתלם יותר.
כאן התשלום מותאם באופן אישי לכל לקוח ולקוח. אין צורך לקבל הלוואה ולפרוע אותה מידי חודש. מימון לרכב ליסינג מימוני בהחלט משתלם. עם תחילת העסקה, הלקוח משלם לחברת הליסינג סכום התחלתי ואת ההפרש הוא משלם מידי חודש בחודשו. מימון לרכב ליסינג מימוני משמעותו שאין צורך לשלם סכום גדול במיוחד עם החתימה על העסקה, וכך גם לא נפגעת מסגרת האשראי בבנק.
.
עסקה משתלמת

מימון לרכב ליסינג מימוני הוא הרבה יותר משתלם מלקיחת אשראי מהבנק. מדובר על עסקה זולה יותר ועם תנאים גמישים. חברות הליסינג רוכשות הרבה מאוד רבים מהיבואן ולכן זוכות לקבל הנחות והטבות, משהו שגם הלקוח הקטן נהנה ממנו לבסוף. כמו כן מימון לרכב ליסינג מימוני מאפשר ללקוח ביטוח רכב זול יותר ותשלומי הליסינג נחשבים להוצאה מוכרת. מס ההכנסה ינקה לכם את דמי השכירות ואת המע"מ. כמו כן, באמצעות ליסינג מימוני תוכלו כל פעם, מידי כמה שנים להחליף את הרכב ולרכוש רכב חדש.

מתעניינים בעסקת ליסינג מימוני? לא יכולים לקבל הלוואה מבנק? פנו עוד היום אל חברת אלפא ליסינג, ואנו נחזור אליכם בהקדם!

 • אנו נותנים לכם את ההגה

  כמה פעמים התלבטתם כיצד לרכוש רכב איכותי, חדש עם אחריות אך פעם אחר פעם פסלתם את הרעיון עקב עלותו הגבוהה ובעיות התשלומים הנלווים אליו?
  כיום זה כבר ידוע, קניית רכבים בשיטה המסורתית היא אינה הפתרון עבור אדם אשר מעוניין לשמור על כספו- לשם כך בדיוק חברת אלפא ליסינג התייצבה לעזרתכם.
  אנו נותנים לכם את ההגה להוביל את החלטותיכם הפיננסיות בקפידה ובאופן מחושב ותוך כדי גם ליהנות משרותי ליסינג אשר מקנה לכם רכב חדש, עם אחריות יצרן וביטוחים מתאימים.
  כיום כולם יודעים - ליסינג זוהי הדרך הנכונה לחסוך וליהנות ממה שיש לעולם הרכבים להציע.

  Read more...

דברו איתנו

אלפא ליסניג

יצחק שדה 31, תל אביב

1-700-700-974