ליסינג מימוני השוואת מחירים

ליסינג מימוני השוואת מחירים וסוגי ליסינג עיקריים

ליסינג הוא כיום השיטה הטובה ביותר לרכוש רכב. באמצעות ליסינג תוכלו סוף סוף לנהוג ברכב חדש ומאובזר, כזה שתמיד חלמתם עליו. פעולת הרכישה היא מאוד פשוטה,

העלויות הן יחסית נמוכות בהשוואה לרכישת רכב חדש היישר מהיבואן.

השוואת מחירים

לפני שאתם עומדים לסגור עסקת ליסינג, מומלץ וראוי לבצע ליסינג מימוני השוואת מחירים. ומדוע ליסינג מימוני השוואת מחירים הינו כה חשוב ומהותי? מהסיבה הפשוטה: הרבה מאוד חברות הפרוסות לאורכה ורוחבה של הארץ מציעות לכם עסקות ליסינג. בשל זאת, והבל התחרות הגדולה השוררת ביניהן, יתכנו פערי מחירים משמעותיים ביותר. ניתן לבצע ליסינג מימוני השוואת מחירים באמצעות האינטרנט. פשוט גלשו אל אתרי האינטרנט של חברות הליסינג השונות, ובאמצעות פרטי יצירת קשר, תוכלו להתקשר אליהם ולברר באשר לעלות הליסינג המימוני. מומלץ לא להתעצל ולפנות לכמה שיותר חברות, על מנת לקבל מושג כלשהו לגבי המחירים. בררו באותה ההזדמנות אילו סוגי ליסינג הם מציעים, כיוון שישנם מגוון מסלולים שונים.

סוגי ליסינג

כפי שחשוב לברר ליסינג מימוני השוואת מחירים, כדאי להיות בקיאים בסוגי הליסינג השונים. ישנן שתי שיטות ליסינג עיקריות: ליסינג תפעולי – הלקוח משלם תשלומים חודשיים עבור שכירת הרכב, והרכב נשאר בבעלות חברת הליסינג, באותה העת, הטיפולים ותחזוק הרכב הם באחריותם של חברת הליסינג. ליסינג מימוני – הלקוח משלם לחברת הליסינג סכום ראשוני התחלתי, סכום זה נקבע על פי צרכי הלקוח ויכולותיו ולאחר מכן, הוא משלם במשך שלוש שנים סכום חודשי שנקבע מראש. עם תום התקופה, יכול הלקוח לשלם את סכום היתרה ולרכוש אותו או לבחור בעסקת ליסינג חדשה. מומלץ להתייעץ עם המומחים בתחום העובדים בחברת ליסינג, על מנת להתאים לכם את הבחירה האופטימאלית מבחינתכם. ישנה תוכנית ליסינג לחברה, מדובר על חברות הזקוקות לצי של רכבים. וישנו גם ליסינג פרטי, המיועד ללקוחות פרטיים, אשר רוצים סוף סוף לנהוג ברכב חדש. בכל מקרה, ועוד טרם אתם מבצעים עסקה כלשהי, מומלץ בכל פה לבצע ליסינג מימוני השוואת מחירים.

נמאס לכם לנהוג ברכב יד שנייה או שלישית? רוצים לנהוג ברכב חדש ומבלי לשבור תוכניות חיסכון? רוצים לחוש מהי איכות נהיגה ברכב חדש? צרו קשר עוד היום עם חברת אלפא ליסינג, ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם!

 • אנו נותנים לכם את ההגה

  כמה פעמים התלבטתם כיצד לרכוש רכב איכותי, חדש עם אחריות אך פעם אחר פעם פסלתם את הרעיון עקב עלותו הגבוהה ובעיות התשלומים הנלווים אליו?
  כיום זה כבר ידוע, קניית רכבים בשיטה המסורתית היא אינה הפתרון עבור אדם אשר מעוניין לשמור על כספו- לשם כך בדיוק חברת אלפא ליסינג התייצבה לעזרתכם.
  אנו נותנים לכם את ההגה להוביל את החלטותיכם הפיננסיות בקפידה ובאופן מחושב ותוך כדי גם ליהנות משרותי ליסינג אשר מקנה לכם רכב חדש, עם אחריות יצרן וביטוחים מתאימים.
  כיום כולם יודעים - ליסינג זוהי הדרך הנכונה לחסוך וליהנות ממה שיש לעולם הרכבים להציע.

  Read more...

דברו איתנו

אלפא ליסניג

יצחק שדה 31, תל אביב

1-700-700-974