ליסינג

עסקאות ליסינג רכבים מאופיינות בשתי צורות עיקריות. עסקת ליסינג יכולה להיות עסקת ליסינג תפעולי שבה הלקוח משלם תשלומים חודשיים בעבור שכירת הרכב, כאשר הרכב נשאר בבעלות חברת הליסינג והטיפולים והתיקונים הינם באחריות חברת הליסינג. עסקת ליסינג יכולה להיות גם עסקת ליסינג מימוני שבה הלקוח משלם סכום ראשוני שנקבע עם הלקוח בהתאם לצרכיו ויכולתו ובהתאם לרצון החברה ואחר כך משלם תשלומים חודשיים במשך כ 3 שנים, בסוף התקופה עומדות בפניו שתי אפשרויות: לשלם את סכום היתרה שנקבע בתחילת העסקה ואז הרכב הופך להיות בבעלותו, או להתקדם לעסקה עם רכב חדש. בחברת אלפא ליסינג תוכלו לקבל יעוץ מקצועי לגבי סוג העסקה המתאימה לכם.


ליסינג לחברה

חברת אלפא ליסינג נותנת מענה לצרכי חברות בנוגע לעסקאות ליסינג לצי רכבים, חברת אלפא מתאפיינת באמינות ומקצועיות בטיפול בעסקאות ליסינג מימוני לחברות עם צי רכבים גדול. רכישת רכבים בעסקת ליסינג מאפשרת לחברות שלא לרתק הון שנצרך לחברה לצורך הפעילות שלה וכך נותר בידה הכסף הנדרש לליבת הפעילות. אצלנו תוכלו לקבל יעוץ ושירות מקצועי במחירים אטרקטיביים.


ליסינג פרטי

חברת אלפא ליסינג מתמחה גם בעסקאות ליסינג פרטי. ליסינג פרטי זוהי עסקת ליסינג ללקוחות פרטיים ולא לחברות עם צי רכבים. מתעניין בעסקת ליסינג? בחברת אלפא תוכל לקבל יעוץ מקצועי לשם תפירת עסקה המותאמת לכיסך ולצרכיך וזאת במחירים אטרקטיביים. הצטרף לקהל לקוחותינו המרוצים וצור קשר עוד היום.


מדוע לרכוש רכב בעסקת ליסינג?

נמאס לך לחפש בנרות רכב מיד שנייה או שלישית בעיתונים ובאתרי יד שנייה? מעוניין ברכב חדש בלי להוציא סכום גדול מיידית מהכיס? רוצה לנסוע ברכב חדש ולהיות רגוע בקשר לתקלות וטיפולים? אם ענית בחיוב אז כנראה שרכישת רכב בליסינג היא העסקה המתאימה לך ביותר. חברתנו תשמח לסייע לך לבחור את השיטה המתאימה ביותר בעבורך על ידי יועצים מקצועיים אשר אנו מעסיקים על מנת להקל על לקוחותינו אשר כה חשוב לנו שיצאו מרוצים מכל עסקה אשר יעשו.

עוד באותו הנושא: ליסינג למכונית »
 • אנו נותנים לכם את ההגה

  כמה פעמים התלבטתם כיצד לרכוש רכב איכותי, חדש עם אחריות אך פעם אחר פעם פסלתם את הרעיון עקב עלותו הגבוהה ובעיות התשלומים הנלווים אליו?
  כיום זה כבר ידוע, קניית רכבים בשיטה המסורתית היא אינה הפתרון עבור אדם אשר מעוניין לשמור על כספו- לשם כך בדיוק חברת אלפא ליסינג התייצבה לעזרתכם.
  אנו נותנים לכם את ההגה להוביל את החלטותיכם הפיננסיות בקפידה ובאופן מחושב ותוך כדי גם ליהנות משרותי ליסינג אשר מקנה לכם רכב חדש, עם אחריות יצרן וביטוחים מתאימים.
  כיום כולם יודעים - ליסינג זוהי הדרך הנכונה לחסוך וליהנות ממה שיש לעולם הרכבים להציע.

  Read more...

דברו איתנו

אלפא ליסניג

יצחק שדה 31, תל אביב

1-700-700-974