ליסינג לרכב

רכישת רכב

רכישת רכב היא עניין מורכב למדי. רכב חדש עולה הרבה מאד כסף, ולא לכל אחד ישנם סכומים מתאימים ברשותו לרכישה כזו. גם אדם או חברה שיש להם די כסף נזיל כדי לרכוש רכב חדש, לעיתים מעוניינים לשמור את הכסף הזה דווקא למטרות אחרות יותר, יעילות יותר עבורם. אם כן, איך אפשר לרכוש רכב ללא הון עצמי? ישנה אפשרות כזו, דרך נוחה יחסית לרכוש רכב מבלי לשבור חסכונות: ליסינג לרכב.


מהו ליסינג לרכב?

ליסינג לרכב הוא עסקה שנעשית מול חברת ליסינג, והיא דומה לאפשרות של השכרת רכב – אלא שיש לה יתרון חשוב: הרכב נרשם על שם הלקוח, ובכך מתבצעת מעין רכישה חלקית של הרכב.


איך זה פועל?

ליסינג לרכב מתחלק לשני סוגים של ליסינג: ליסינג תפעולי וליסינג מימוני. ליסינג תפעולי דומה מאד להשכרה של רכב: הלקוח משלם עבור הרכב עצמו בלבד, או במסלולים אחרים, גם עבור ביטוחים מסוימים, ונשאר אחראי על שאר ההוצאות השוטפות על הרכב. עסקה של ליסינג לרכב באופן זה נחתמת בדרך כלל לתקופה של 36 חודשים, שבסיומם חוזר הרכב לחברת הליסינג, והלקוח יכול לבחור לחדש את העסקה עם רכב אחר או לבטל אותה לחלוטין. ליסינג מימוני, לעומת זאת, מאפשר ללקוח גם לרכוש את הרכב באופן מלא לאחר תקופת הליסינג. ליסינג מימוני פירושו שמידי חודש משלם הלקוח סכום מסוים שמכסה חלק מעלותו של הרכב, גם כן בדרך כלל לתקופה של 36 חודשים. לאחר התקופה הזו, יכול הלקוח לחדש את העסקה עם רכב אחר, להפסיק את העסקה לחלוטין או להמשיך ולשלם תשלומים לחברת הליסינג ועל ידי כך לרכוש את הרכב באופן מלא.


אלפא ליסינג

אלפא ליסינג היא חברת ליסינג לרכב שפועלת כבר למעלה מעשר שנים. אלפא ליסינג מתמחה בהתאמה אישית של אפשרויות מימון לכל לקוח. אם אתם שוקלים ליסינג לרכב ומחפשים חברה אמינה ושירותית – אלפא ליסינג הוא המקום עבורכם. באלפא ליסינג תוכלו לבחור בין כל הסוגים של ליסינג לרכב, מימונים שונים, השכרת רכבים ועוד. נסיעה טובה!

 • אנו נותנים לכם את ההגה

  כמה פעמים התלבטתם כיצד לרכוש רכב איכותי, חדש עם אחריות אך פעם אחר פעם פסלתם את הרעיון עקב עלותו הגבוהה ובעיות התשלומים הנלווים אליו?
  כיום זה כבר ידוע, קניית רכבים בשיטה המסורתית היא אינה הפתרון עבור אדם אשר מעוניין לשמור על כספו- לשם כך בדיוק חברת אלפא ליסינג התייצבה לעזרתכם.
  אנו נותנים לכם את ההגה להוביל את החלטותיכם הפיננסיות בקפידה ובאופן מחושב ותוך כדי גם ליהנות משרותי ליסינג אשר מקנה לכם רכב חדש, עם אחריות יצרן וביטוחים מתאימים.
  כיום כולם יודעים - ליסינג זוהי הדרך הנכונה לחסוך וליהנות ממה שיש לעולם הרכבים להציע.

  Read more...

דברו איתנו

אלפא ליסניג

יצחק שדה 31, תל אביב

1-700-700-974