מימון לרכב

רכב הוא אביזר שימושי מאד כמעט לכל אחד. רובנו כיום כבר לא מסוגלים להסתדר בלי רכב צמוד. אלא שרכב הוא פריט יקר מאד. לא כל אחד מסוגל להרשות לעצמו רכישה של רכב חדש, ואפילו רכב יד שנייה הוא יקר למדי – מה גם שרבים מאיתנו מעדיפים דווקא רכב חדש, מכיוון שמעבר למראה הנאה והחדיש של רכב חדש, הוא גם דורש פחות תחזוקה ותיקונים, והסיכוי שנמצא את עצמנו כל שבוע מחדש במוסך – נמוך.


אז איך רוכשים רכב?

מעטים הם האנשים שיש ברשותם סכום כסף מזומן נגיש שמספיק לרכישת רכב חדש. אמנם ברכישה במזומן אפשר לקבל הנחה, ורכישה כזו היא בוודאי חסכונית ונוחה יותר מכל שיטה אחרת, אך רוב האנשים אינם יכולים לאפשר זאת לעצמם. לכן אנשים רבים פונים לאפשרות של מימון לרכב.


איך מקבלים מימון לרכב?

ישנם מספר גופים שמאפשרים קבלה של מימון לרכב, באופן חלקי או מלא. הגופים המוכרים והנפוצים ביותר הם בנקים וחברות ליסינג.


מימון לרכב מהבנק

הבנקים השונים מעניקים הלוואות שנועדו למימון רכבים. ההלוואות הללו בדרך כלל מגיעות לסכום של עד 85% מערכו של הרכב, כלומר שהלקוח עדין צריך לשלם מראש סכום כסף כלשהו. אלא שסכום של 15% מערכו של הרכב עשוי להיות זמין לאנשים רבים, אשר הלוואה מסוג זה מתאימה להם. ומה אם אין הון עצמי כלל?


מימון לרכב מחברת ליסינג

ניתן לרכוש רכב מחברת ליסינג באמצעות ליסינג מימוני. באופן זה, חותמים עם חברת הליסינג עסקה לכמה שנים, בהם משלם הלקוח לחברה תשלום חודשי על הרכב, שנרשם על שמו. בסיום התקופה הזו, בדרך כלל 3 או 4 שנים, יכול הלקוח לרכוש את הרכב באופן מלא על ידי תשלום, באופן כלשהו שמסוכם עם החברה, של שארית שוויו של הרכב (לחילופין, ניתן גם לחדש את העסקה ולהחליף את הרכב ברכב חדש). בחברת אלפא ליסינג תוכלו לקבל מימון לרכב בתאמה אישית ליכולותיכם הכספיות ולצרכיכם האישיים. אלפא ליסינג מתמחה בהתאמה אישית של תנאי מימון, ומאפשרת לכם לקבל את המקסימום מן הרכב שאותו תרכשו.

 • אנו נותנים לכם את ההגה

  כמה פעמים התלבטתם כיצד לרכוש רכב איכותי, חדש עם אחריות אך פעם אחר פעם פסלתם את הרעיון עקב עלותו הגבוהה ובעיות התשלומים הנלווים אליו?
  כיום זה כבר ידוע, קניית רכבים בשיטה המסורתית היא אינה הפתרון עבור אדם אשר מעוניין לשמור על כספו- לשם כך בדיוק חברת אלפא ליסינג התייצבה לעזרתכם.
  אנו נותנים לכם את ההגה להוביל את החלטותיכם הפיננסיות בקפידה ובאופן מחושב ותוך כדי גם ליהנות משרותי ליסינג אשר מקנה לכם רכב חדש, עם אחריות יצרן וביטוחים מתאימים.
  כיום כולם יודעים - ליסינג זוהי הדרך הנכונה לחסוך וליהנות ממה שיש לעולם הרכבים להציע.

  Read more...

דברו איתנו

אלפא ליסניג

יצחק שדה 31, תל אביב

1-700-700-974