ביטוח רכב

כלי רכב הוא אחד מפרטי הרכוש היקרים והחשובים ביותר שיש לאדם, מהסיבה הזאת, חשוב להגן ולשמור עליו ככל הניתן ואת זה ניתן להבטיח בצורה הטובה ביותר באמצעות ביטוח רכב.
קיימים סוגים שונים של ביטוחי רכב, חלקם הם ביטוחים אותם החוק במדינה מחייב עבור כל בעל רכב וחלקם הם בגדר אופציה עבור מי שמעוניין לכסות את עצמו בפני כל נזק אשר עלול לקרות כתוצאה משימוש ברכב.


סוגים שונים של ביטוח רכב

קיימים שלושה סוגים עיקריים של ביטוחי רכב:

ביטוח חובה – ביטוח חובה, כשמו הוא ביטוח המחויב על ידי החוק. מדובר בביטוח אשר נועד לכסות נזקי גוף לנהג, לנוסעי הרכב ולהולכי רגל אשר עלולים להיפגע כתוצאה מתאונה בה מעורב אותו הרכב. על פי החוק נהג הרכב צריך להחזיק ברשותו בעת נסיעה ברכב את אותה תעודת ביטוח החובה המקורית.
ביטוח מקיף – ביטוח רכב מקיף מציע לנהג מגוון רחב של כיסויים שונים ובין היתר: נזק לרכב הנגרם כתוצאה משריפה, התהפכות, תאונה, גנבות, מעשי זדון ועוד. ביטוח מקיף כולל בטוחו גם כיסוי של נזקי צד ג'.

ביטוח צד ג' – ביטוח צד ג' נועד לכסות נזקים שונים אשר עלולים לקרות לצד ג' כתוצאה מהשימוש ברכב, בין היתר: פגיעה במכונית אחרת, פגיעה בתמרורים וכדומה – כל מה שיהיה מפורט באותה פוליסת ביטוח אותה תיתן לכם חברת הביטוח.


ביטוח רכב בחברת ליסינג

חברות ליסינג מקצועיות, דואגות שהרכבים שברשותם יהיו מבוטחים בכל סוגי הביטוח הרלוונטיים כחלק מעסקת הליסינג.
בחלק מהמקרים, חברת הליסינג כוללת במחיר העסקה המבוצעת את פוליסת ביטוח הרכב – במקרים שכאלו ההמלצה היא לבדוק את התנאים בפוליסה ולוודא שהם אכן עונים על הצרכים שלכם. בחלק אחר מהמקרים, על הנהג מוטלת האחריות לבטח את הרכב בביטוחים שונים.

בחברת אלפא ליסינג אנו מציעים עבור הלקוחות את כל סוגי עסקאות הליסינג השונות.
במסגרת השירותים המקיפים אותם אנו מציעים, אנו דואגים שכל הרכבים שברשותנו יהיו מבוטחים בצורה המתאימה וכל לקוחותינו באשר הם יזכו לכל קשת השירותים הרלוונטיים אשר יאפשרו להם לנסוע ברכב בראש שקט ונטול מדאגות, בידיעה שכל הפרטים הרלוונטיים טופלו בעבורם.


 • אנו נותנים לכם את ההגה

  כמה פעמים התלבטתם כיצד לרכוש רכב איכותי, חדש עם אחריות אך פעם אחר פעם פסלתם את הרעיון עקב עלותו הגבוהה ובעיות התשלומים הנלווים אליו?
  כיום זה כבר ידוע, קניית רכבים בשיטה המסורתית היא אינה הפתרון עבור אדם אשר מעוניין לשמור על כספו- לשם כך בדיוק חברת אלפא ליסינג התייצבה לעזרתכם.
  אנו נותנים לכם את ההגה להוביל את החלטותיכם הפיננסיות בקפידה ובאופן מחושב ותוך כדי גם ליהנות משרותי ליסינג אשר מקנה לכם רכב חדש, עם אחריות יצרן וביטוחים מתאימים.
  כיום כולם יודעים - ליסינג זוהי הדרך הנכונה לחסוך וליהנות ממה שיש לעולם הרכבים להציע.

  Read more...

דברו איתנו

אלפא ליסניג

יצחק שדה 31, תל אביב

1-700-700-974