ליסינג ללא מקדמה

ליסינג ללא מקדמה

כל מי שביקש לרכוש רכב יודע שעל מנת לרכוש רכב חברה חדש יש לגייס הון של מעל למאה אלף שקלים בצורות שונות. מרבית האנשים המבקשים לרכוש רכב אינם בעלי הכסף הפנוי והזמין מידית לרכישת רכב חדש מחברה ולכן מסתפקים ברכישת רכב יד שנייה שלרוב עלות תחזוקתו מסתכמת עם השנים בעלויות גבוהות מאוד.

אחת האופציות העומדות לרשות מי שמעוניין ברכב חדש ואין ביכולתו לממן את עלות הרכב השלמה היא שיטת הליסינג שהיא השיטה הפופולארית לקבלת רכבים חדשים מבלי הצורך לממן את כל השווי ההתחלתי של הרכב אולם מרבית שיטות הליסינג השונות דורשות מן הלקוחות לשלם מקדמה בעלויות גבוהות יחסית שבמרבית המקרים גם את המקדמה לא יכולים הלקוחות להשיג. הפתרון לבעיה זו היא הליסינג הפרטי אשר משמעותו היא ליסינג ללא מקדמה כדוגמת הליסינג המוצע על ידי חברת אלפא ליסינג.

יתרונות ליסינג ללא מקדמה

היתרונות שבביצוע עסקת ליסינג ללא מקדמה הם כמובן היכולת של לקוח שאין ברשותו סכום כסף התחלתי או שהיה מעדיף לפנות את סכומי הכסף שבידיו לצרכים אחרים לקבל רכב חדש מהחברה בצורה של מימון על ידי תשלומים. בניגוד לעסקאות ליסינג אחרות, הליסינג ההתחלתי מתאים במיוחד למי שמעוניין לקבל את הרכב במאה אחוז מימון ולשלם בעבור השימוש בו בצורה של תשלומים חודשיים וקבועים.

רכישת רכב בליסינג ללא מקדמה

כל עסקאות הליסינג מאפשרות ללקוחות לרכוש את הרכב בתום תקופת הסכם התשלומים ולהעביר את הרכב מבעלותה של חברת הליסינג לבעלות שלהם. ברכישה של ליסינג יכול הלקוח לתת מקדמה על חכירה הרכב כרצונו ולרכוש את הרכב בתום תקופת המימון ביתרת הסכום שנשארה משווי הרכב. במידה והלקוח בחר במימון מלא של הרכב אז הוא יוכל לרכוש את הרכב בסכום שנותר לאחר ניכוי התשלומים ששילם בעבור הרכב במהלך השנים שחלפו.

לסיכום, שיטת ליסינג ללא מקדמה היא השיטה המאפשרת לכל אחד לנסוע על רכב חדש גם אם אין לו את היכולות הכלכליות לשלם חלק מעלות הרכב או את כל עלות הרכב. על ידי פריסת תשלומים נכונה יכול הלקוח להרוויח זמן לאיסוף הכסף לרכישת הרכב בתום התקופה או לקבל רכב חדש בעסקת ליסינג חדשה.

 • אנו נותנים לכם את ההגה

  כמה פעמים התלבטתם כיצד לרכוש רכב איכותי, חדש עם אחריות אך פעם אחר פעם פסלתם את הרעיון עקב עלותו הגבוהה ובעיות התשלומים הנלווים אליו?
  כיום זה כבר ידוע, קניית רכבים בשיטה המסורתית היא אינה הפתרון עבור אדם אשר מעוניין לשמור על כספו- לשם כך בדיוק חברת אלפא ליסינג התייצבה לעזרתכם.
  אנו נותנים לכם את ההגה להוביל את החלטותיכם הפיננסיות בקפידה ובאופן מחושב ותוך כדי גם ליהנות משרותי ליסינג אשר מקנה לכם רכב חדש, עם אחריות יצרן וביטוחים מתאימים.
  כיום כולם יודעים - ליסינג זוהי הדרך הנכונה לחסוך וליהנות ממה שיש לעולם הרכבים להציע.

  Read more...

דברו איתנו

אלפא ליסניג

יצחק שדה 31, תל אביב

1-700-700-974