ליסינג מכירה

ליסינג מכירה

חברת אלפא ליסינג היא חברת ליסינג המתמחה בכל סוגי הליסינג ומעניקה פתרונות לקבלת רכבים חדשים ללא הצורך לשלם את מלוא סכום מחיר הרכבים. באמצעות האתר ניתן לקבל ליסינג מימוני או ליסינג תפעולי המאפשרים לחברה או לאנשים פרטיים לחכור רכבי מכל הסוגים בתנאים נוחים ומשתלמים. לקוחות הבוחרים בשיטת ליסינג לרכב נהנים לא רק מרכב חדש לתקופה המשולמת בתשלומים חודשיים אלא גם מאופציות לרכוש את הרכב בתום תקופת ההסכם או להחליפו בדגם חדש יותר במסגרת עסקת ליסינג חדשה.

מהו ליסינג

ליסינג הוא למעשה חוזה חכירה שבו לקוח מקבל רכב חדש מחברת ליסינג שבו הוא יוכל להשתמש לפרק זמן מוגדר ולשלם תמורתו בתשלומים שסכומים נקבע מראש. לרוב, חברות הליסינג השונות מציעות ליסינג לתקופה של עד שישים חודשים ומאפשרות ללקוח לקבל את הרכב המבוקש לו. עם סיום תקופת הליסינג יכול הלקוח לרכוש את הרכב תמורת המחיר של הרכב באותה תקופה או להחליף את הרכב ברכב חדש במסגרת עסקת ליסינג חדשה.

רכישת רכב מחברת ליסינג

רכישה רכב מחברת ליסינג המוכרת רכבים שהיו ברשותה לאנשים פרטיים. המשמעות של ליסינג מכירה היא שהרכב הנמכר ללקוח נרשם על שמו במסגרת עסקה מול חברת הליסינג שבו משלם הלקוח לחברת הליסינג תשלום חודשי קבוע על הרכב שהוא למעשה קונה אותו והוא בבעלותו. עם סיום התקופה שנקבעה מראש, עומדת בפני הלקוח האפשרות לרכוש את הרכב במלואו על ידי תשלום יתרות החוב על הרכב. חברת אלפא ליסינג היא אחת החברות המתמחות בביצוע ליסינג מכירה שבמסגרת העסקה החברה מממנת את הרכב ללקוח שיכול לשלם בעבורו בתשלומים חודשיים לתקופה מוסכמת מראש.

יתרונות ליסינג מכירה

היתרונות של ליסינג מכירה הם רבים כאשר הראשי בהם הוא שהרכב מהשלב הראשוני נמצא בבעלותו של הלקוח המבצע את הליסינג. יתרון בולט נוסף הוא שהלקוח רוכש את הרכב בצורה של תשלומים מה שיכול להוות הקלה מבחינתו על התשלום המלא של סכום הרכב. בנוסף, ליסינג מכירה מאפשר ללקוח לקבל מעין הלוואה לרכישת רכב שאינה כלולה במסגרת האשראי של הבנק ומשאירה את מסגרת האשראי פנוי לצרכים אחרים.

 • אנו נותנים לכם את ההגה

  כמה פעמים התלבטתם כיצד לרכוש רכב איכותי, חדש עם אחריות אך פעם אחר פעם פסלתם את הרעיון עקב עלותו הגבוהה ובעיות התשלומים הנלווים אליו?
  כיום זה כבר ידוע, קניית רכבים בשיטה המסורתית היא אינה הפתרון עבור אדם אשר מעוניין לשמור על כספו- לשם כך בדיוק חברת אלפא ליסינג התייצבה לעזרתכם.
  אנו נותנים לכם את ההגה להוביל את החלטותיכם הפיננסיות בקפידה ובאופן מחושב ותוך כדי גם ליהנות משרותי ליסינג אשר מקנה לכם רכב חדש, עם אחריות יצרן וביטוחים מתאימים.
  כיום כולם יודעים - ליסינג זוהי הדרך הנכונה לחסוך וליהנות ממה שיש לעולם הרכבים להציע.

  Read more...

דברו איתנו

אלפא ליסניג

יצחק שדה 31, תל אביב

1-700-700-974