ליסינג פרטי

שיטת הליסינג לרכישה וחכירה של רכבים חדשים הפכה לשיטה הפופולארית ביותר בעולם ובישראל הודות ליתרונות הרבים של השיטה ולרצון של מרבית האנשים לנסוע על רכב חדש שגילו אינו עולה על שלוש שנים. לאור הביקושים הגדולים לביצוע ליסינג מציעה חברת אלפא ליסינג מגוון רחב של שיטות ליסינג מובילות אשר מותאמות לכל לקוח בהתאם לצרכים שלו, ליכולת ההחזר שלו בתשלומים החודשיים ולסוג הרכב המבוקש. אחת השיטות המבוקשות ביותר על ידי לקוחות אלפא ליסינג היא שיטת ליסינג פרטי. הכול על השיטה המבוקשת, בכתבה הבאה.

מהו ליסינג פרטי

ליסינג פרטי הוא למעשה סוג של הלוואה לרכב הניתנת על ידי חברת הליסינג. באמצעות הליסינג הפרטי רוכש הלקוח את הרכב אשר נרשם בבעלותו או בבעלותה של חברת הליסינג לכל תקופת החכירה ופורס את התשלומים לתקופה של עד שלוש שנים אשר בסופה הוא ישלם את יתרת השווי של הרכב. בפני הלקוח עומדת אפשרות לשדרג את הרכב בסוף התקופה ולקבל רכב חדש תמורת הרכב הישן.

ליסינג פרטי לעומת הלוואה מהבנק

מאחר ושיטת ליסינג פרטי דומה מאוד לשיטה של לקיחת הלוואה מהבנק, מרבית הלקוחות עומדים בפניה דילמה של אופציית המימון המשתלמת עבורם ביותר. למרות הדמיון הרב, ליסינג פרטי שונה מהלוואה מהבנק באופנים רבים ובהם גובה הריביות, העובדה שסכום הרכב בליסינג אינו נחשב לחלק ממסגרת האשראי הכוללת של הלקוח, העובדה שמדובר בתשלומים שבסופם יכול הלקוח להוסיף את הסכום הנותר בשלמותו ולקבל את הרכב לידיו ועוד.

יתרונות ליסינג פרטי

כמו כל ליסינג, היתרונות של ביצוע ליסינג פרטי הם גדולים ורבים. אחד היתרונות המשמעותיים הוא שליסינג למעשה נותן ללקוח את האפשרות לקבל רכב חדש גם אם אין ברשותו את מלוא הסכום לתשלום על הרכב. יתרון בולט נוסף הוא ששיטות ליסינג מאפשרות קבלת שירותים נלווי לכל תקופת הליסינג כמו שירותי תחזוקה וטיפולים של הרכב, שירותי דלקן, שירותי ניקיון ועוד מה שהופך את השימוש ברכב למאוד נוח.
לסיכום, ליסינג הוא שיטת חכירת רכב המשתלמת ביותר אשר מעניקה לכל אחד הזדמנות לקבל רכב חדש בתנאים נוחים.

 • אנו נותנים לכם את ההגה

  כמה פעמים התלבטתם כיצד לרכוש רכב איכותי, חדש עם אחריות אך פעם אחר פעם פסלתם את הרעיון עקב עלותו הגבוהה ובעיות התשלומים הנלווים אליו?
  כיום זה כבר ידוע, קניית רכבים בשיטה המסורתית היא אינה הפתרון עבור אדם אשר מעוניין לשמור על כספו- לשם כך בדיוק חברת אלפא ליסינג התייצבה לעזרתכם.
  אנו נותנים לכם את ההגה להוביל את החלטותיכם הפיננסיות בקפידה ובאופן מחושב ותוך כדי גם ליהנות משרותי ליסינג אשר מקנה לכם רכב חדש, עם אחריות יצרן וביטוחים מתאימים.
  כיום כולם יודעים - ליסינג זוהי הדרך הנכונה לחסוך וליהנות ממה שיש לעולם הרכבים להציע.

  Read more...

דברו איתנו

אלפא ליסניג

יצחק שדה 31, תל אביב

1-700-700-974