ליסינג תפעולי

ליסינג תפעולי

בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר ביקוש לרכבים חדשים והתוצאה היא שהכבישים מלאים ברכבים חדשים בני עד שלוש שנים משנת ייצורם. האפשרויות של אנשים פרטיים או חברות לקבל רכבים חדשים מהחברה הן רבות כאשר הבולטת שבהם היא ביצוע ליסינג תפעולי אשר מעניק לכל אדם פרטי או חברה לחכור רכב חדש ולהחליפו לדגם חדש יותר מדי תקופה. שיטות הליסינג הן רבות ומתאימו לכל אחד לפי הצרכים שלו והיכולות הכלכליות שלו. בכתבה הבאה נעסוק בשיטה המתקדמת ביותר של ליסינג תפעולי ונמנה את היתרונות שלה מההיבטים הכלכליים.

מהו ליסינג תפעולי?

ליסינג תפעולי הוא שיטה של החכרת רכב מחברת הליסינג ללקוח. באמצעות ליסינג תפעולי מקבל הלקוח את הרכב החדש אשר נמצא בבעלותה של חברת הליסינג בתנאי תשלום נוחים. לרוב, התקופה של חכירה הרכב היא עד ארבע שנים שבסופן מחזיר הלקוח את הרכב לחברת הליסינג. במהלך תקופה החכירה החברה מעניקה ללקוח את כל השירותים של תחזוקת הרכב כמו תיקונים, טיפולים תקופתיים, תשלומי אגרות ורישוי של הרכב ועוד.

למי מתאים ליסינג תפעולי?

ליסינג תפעולי מתאים בעיקר לחברות או לעסקים קטנים המעוניינים לבנות ציי רכב ולספק לעובדיהם רכבי חברה עם כל השירותים הנלווים. באמצעות ליסינג תפעולי יכולה החברה שמקבלת את הרכב להחליף את הרכב מדי שנה וכך למעשה לשמור על צי רכב חדש ומתקדם. היתרון הגדול לעסקים העושים שימוש בשיטת ליסינג תפעולי מעבר לשירותים הנלווים לקבלת הרכב הוא האפשרות לקבל רכבים חדשים מבלי להוציא סכומי כסף גדולים חד פעמיים על רכישת רכבים חדשים ולדאוג לתחזוקתם מה שעלול לעלות כסף רב ודורש הון גדול.

יתרונות ליסינג תפעולי

היתרונות של ליסינג הן ברורות לחברות ולעסקים קטנים. בין היתרונות השונים ניתן למנות את קבלת צי רכבים ללא צורך דאוג לתחזוקה שוטפת של הרכבים, טיפולים תקופתיים או ביצוע רישיונות ואגרות, יתרון נוסף הוא באפשרות להחליף את הרכבים בדגמים חדשים מדי שנה וכמובן היתרון הבולט ביותר הוא העובדה שאין צורך בהון רב על מנת לרכוש את הרכבים על מנת לבנות צי רכב מתקדם. חברת אלפא ליסינג היא החברה המובילה לחכירת רכבי ליסינג לחברות ועסקים.

 • אנו נותנים לכם את ההגה

  כמה פעמים התלבטתם כיצד לרכוש רכב איכותי, חדש עם אחריות אך פעם אחר פעם פסלתם את הרעיון עקב עלותו הגבוהה ובעיות התשלומים הנלווים אליו?
  כיום זה כבר ידוע, קניית רכבים בשיטה המסורתית היא אינה הפתרון עבור אדם אשר מעוניין לשמור על כספו- לשם כך בדיוק חברת אלפא ליסינג התייצבה לעזרתכם.
  אנו נותנים לכם את ההגה להוביל את החלטותיכם הפיננסיות בקפידה ובאופן מחושב ותוך כדי גם ליהנות משרותי ליסינג אשר מקנה לכם רכב חדש, עם אחריות יצרן וביטוחים מתאימים.
  כיום כולם יודעים - ליסינג זוהי הדרך הנכונה לחסוך וליהנות ממה שיש לעולם הרכבים להציע.

  Read more...

דברו איתנו

אלפא ליסניג

יצחק שדה 31, תל אביב

1-700-700-974