מימון לרכב

מעוניין בעסקת ליסינג לפורד?

מעוניין ברכב חדש אבל בלי להוציא סכום כסף ראשוני גדול? נמאס לך לשוטט באתרי יד שנייה ובעיתונים בחיפוש אחר רכב שאינך בוטח בבעליו הקודמים? רוצה להיות שקט מבחינת תקלות וטיפולים ועוד יתרונות של רכב חדש? כנראה שהפתרון בשבילך הינו רכישת רכב בעסקת מימון לרכב. חברת אלפא ליסינג מתמחה בעסקאות ליסינג ונותנת מענה מקצועי לכל לקוח שמעוניין בעסקה, צור עמנו קשר עוד היום בפרטים שבאתר או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם.


מהו מימון לרכב?

מימון לרכב זוהי עסקת ליסינג שבה הרכב נמצא בבעלותו של הלקוח. העסקה נערכת באופן שבה הלקוח משלם סכום ראשוני בהתאם ליכולתו וצרכיו ולפי שיקול דעת חברת הליסינג ואחר כך משלם תשלומים חודשיים נמוכים במשך כשלוש שנים ובסוף התקופה יכול לבחור באפשרות של תשלום יתרת העסקה שנקבעה מראש ואז העסקה מסתיימת והלקוח נותר על הרכב נשוא העסקה. אם הלקוח מעוניין, יוכל להמשיך לעסקה חדשה שבה מחזיר את הרכב לחברת הליסינג ומתקדם לרכב חדש בהתאם לעסקה החדשה. חברת אלפא ליסינג מתמחה בייעוץ ובהתאמת עסקאות ליסינג ללקוחותיה.


מימון לרכב לחברות ולפרטיים

חברת אלפא ליסינג מתמחה במימון לרכב לחברות המעוניינות ברכישת צי רכבים, היתרון העיקרי לחברות ברכישת צי רכבים באמצעות עסקת מימון לרכב הינו נטרול הצורך בריתוק הון לשם רכישת צי רכבים והפניית ההון לליבת פעילות החברה. חברת אלפא ליסינג נותנת מענה מקצועי לחברות בארץ בתחום הליסינג המימוני, אצלנו האמינות והמקצועיות הינם מעבר לכל. גם פרטיים יכולים ליהנות אצלנו מעסקת ליסינג פרטי המותאמת ללקוח ונתפרת בהתאם ליכולתו הכלכלית וצרכיו.


מעוניינים בייעוץ נוסף?

במידה ואינכם משונעים מהי העסקה המתאימה לכם ביותר, או מהו סוג הרכב אותו כדאי לכם להשתמש בשירותיו וכל שאלה אחרת נציגינו ישמחו להשיב לכם על כל שאלה ולתת מענה לצרכים שלכם במיומנות ואמינות.

בחברת אלפא ליסינג תוכלו לקבל יעוץ, מענה מקצועי ושירות אדיב בנוגע לעסקאות מימון לרכב. צרו קשר עוד היום באמצעות הפרטים שבאתר האינטרנט שלנו או השאירו פרטים באתר ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

 • אנו נותנים לכם את ההגה

  כמה פעמים התלבטתם כיצד לרכוש רכב איכותי, חדש עם אחריות אך פעם אחר פעם פסלתם את הרעיון עקב עלותו הגבוהה ובעיות התשלומים הנלווים אליו?
  כיום זה כבר ידוע, קניית רכבים בשיטה המסורתית היא אינה הפתרון עבור אדם אשר מעוניין לשמור על כספו- לשם כך בדיוק חברת אלפא ליסינג התייצבה לעזרתכם.
  אנו נותנים לכם את ההגה להוביל את החלטותיכם הפיננסיות בקפידה ובאופן מחושב ותוך כדי גם ליהנות משרותי ליסינג אשר מקנה לכם רכב חדש, עם אחריות יצרן וביטוחים מתאימים.
  כיום כולם יודעים - ליסינג זוהי הדרך הנכונה לחסוך וליהנות ממה שיש לעולם הרכבים להציע.

  Read more...

דברו איתנו

אלפא ליסניג

יצחק שדה 31, תל אביב

1-700-700-974