ליסינג לרכב בגוש דן

מחפשים ליסינג לרכב בגוש דן? הגעתם לכתובת הנכונה. אלפא ליסינג הינה חברה הממוקמת במרכז העניינים של גוש דן. החברה מציעה לכם מגוון שירותי ליסינג לבחירתכם. אם אתם בתחילת תהליך החיפוש אחר ליסינג לרכב, הנה כמה נתונים שכדאי לקחת בחשבון.

סוג הרכב
זוג, יחיד, משפחה או קבוצה של חברים- לכל אחד יש להתאים את הרכב לכמות האנשים הרצויה. לאלפא ליסינג ישנם מגוון רחב של רכבים. תוכלו למצוא רכבים ממגוון דגמים, החל מרכבים קטנים מאוד המתאימים ליחיד או לזוג וחסכוניים מאוד בדלק וכלה ברכבים מסחריים אשר יוכלו לקחת אתכם ואת כל חבריכם יחדיו לחופשה. מלבד כמות האנשים יש להתחשב בצורך אותו הרכב אמור למלא- אם יש לכם ילדים קטנים תרצו וודאי לבחור רכב רחב כך שכל כיסאות הילדים יכנסו בבטחה במושב האחורי. לעומת זאת אם אין לכם הרבה ציוד ואתם מעוניינים ברכב אשר ישמש אתכם במרחב העירוני בו החנייה דלה תעדיפו לבחור רכב קצר וצר שייכנס בקלות לכל חנייה.

קהל היעד
שירותי ליסינג ניתנים במגוון רבדים. ישנם שירותי ליסינג הניתנים עבור לקוחות פרטיים. שירותים אלו מסייעים בידם של אלו שמעוניינים ברכב חדש אך אין להם די כסף בשביל לקנות אותו. כמו כן שירותי ליסינג ניתנים לחברות קטנות או גדולות המעוניינות בצי של רכבים עבור החברה שלהם.

סוג השירות המבוקש
ישנם שני סוגי שירותי ליסינג עיקריים: ליסינג תפעולי וליסינג מימוני.

ליסינג תפעולי
ליסינג תפעולי הינו ליסינג בו הלקוח משלם סכום חודשי עבור הרכב אך הרכב נשאר בבעלות חברת הליסינג. היתרון הגדול בליסינג תפעולי הוא שהחברה אחראית על הטיפולים והתיקונים של הרכב. אם אתם מעוניינים בשירות זה וגרים או עובדים באזור המרכז מוטב שתבחרו חברת ליסינג לרכב בגוש דן.

ליסינג מימוני
ליסינג מימוני מתאים יותר לאנשים המעוניינים לקנות רכב חדש אך אינם מסוגלים לעשות זאת מבחינה כלכלית. בשיטה זאת הלקוח משלם סכום התחלתי עבור הרכב שנקבע מראש בין הלקוח לחברה. מעבר לסכום זה, על הלקוח לשלם סכום חודשי עבור הרכב. לאחר שלוש שנים יכול הלקוח לשלם את יתרת החוב עבור הרכב ולהעביר אותו לבעלותו המלאה.

 • אנו נותנים לכם את ההגה

  כמה פעמים התלבטתם כיצד לרכוש רכב איכותי, חדש עם אחריות אך פעם אחר פעם פסלתם את הרעיון עקב עלותו הגבוהה ובעיות התשלומים הנלווים אליו?
  כיום זה כבר ידוע, קניית רכבים בשיטה המסורתית היא אינה הפתרון עבור אדם אשר מעוניין לשמור על כספו- לשם כך בדיוק חברת אלפא ליסינג התייצבה לעזרתכם.
  אנו נותנים לכם את ההגה להוביל את החלטותיכם הפיננסיות בקפידה ובאופן מחושב ותוך כדי גם ליהנות משרותי ליסינג אשר מקנה לכם רכב חדש, עם אחריות יצרן וביטוחים מתאימים.
  כיום כולם יודעים - ליסינג זוהי הדרך הנכונה לחסוך וליהנות ממה שיש לעולם הרכבים להציע.

  Read more...

דברו איתנו

אלפא ליסניג

יצחק שדה 31, תל אביב

1-700-700-974