טרייד אין

  1. בית
  2. טרייד אין

עסקת טרייד אין לרכב מאפשרת לכל המעוניין בכך, למסור את הרכב הישן אשר בבעלותו לחברת הליסינג ובתמורה לקבל הנחה משמעותית ברכישת רכב חדש מאותה החברה.

טרייד אין נחשבת לעסקה המאפשרת החלפת רכב בצורה מהירה ופשוטה, מבלי כל ההתרוצצויות ובזבוז הזמן הרב הכרוך בדרך כלל בהחלפת רכב – הצורך במציאת קונה לרכב הישן ובחיפוש רכב חדש.

במידה וגם אתם שוקלים או מעוניינים לבצע עסקת טרייד אין בחברת ליסינג מקצועית ואמינה ובעלת ניסיון רב בעסקאות מהסוג הזה, הגעתם למקום הנכון – חברת אלפא ליסינג מתמחה בכל סוגי עסקאות הליסינג זאת בהתאם לצרכיו ודרישותיו של הלקוח.

טרייד אין – כיצד מתבצעת העסקה?

חברות ליסינג המציעות שירותי טרייד אין, יקבלו בדרך כלל את רוב סוגי המכוניות גם כאלו שמצבן המכאני אינו מזהיר במיוחד. בתמורה לרכב הישן, החברה תציעה ללקוח מגוון רחב של מכוניות וביניהן גם מכוניות חדשות וגם משומשות.

ערכו של הרכב הישן יקבע על פי מספר פרמטרים וביניהם: סוג הרכב, שנת הייצור שלו, הקילומטרים אותם הוא עבר, חלונות חשמל, סוג נעילה, אביזרים נלווים ברכב כמו: מזגן, מערכת שמע וכדומה ופרטים נוספים.

ברוב המקרים, חברות טרייד אין מאפשרות לשלם את ההפרש בין הרכב המשומש לחדש בתשלומים או באמצעות מימון.

חוסכים לכם זמן ובירוקרטיה

כאמור, עסקאות טרייד אין, מקלות משמעותית את הליך החלפת הרכב וחוסכות את הזמן ואת ההתרוצצויות בחיפוש אחר לקוח שיקנה את הרכב המשומש ובשלב הבא, את מציאת הרכב החדש וכל הבדיקות וההתמקחויות הקשורות בכך.

כמובן שבכדי שהעסקה אכן תהיה משתלמת והוגנת חשוב להקפיד ולבחור חברת ליסינג מקצועית, אמינה ובעלת ניסיון בביצוע עסקאות מהסוג הזה.

חברת אלפא ליסינג הינה בעלת ניסיון רב בביצוע עסקאות טרייד אין וכחלק מכך היא מציע ללקוחות המעוניינים בכך, הליך של מכירה וקנייה מהיר, פשוט ובטוח.

מבצעי העסקה יוכלו לבחור רכב מבין מגוון רחב של כלי רכב חדשים יותר וחדשים פחות, מתוכם ניתן לבחור את הרכב המועדף.

לרשות הלקוחות עומד צוות מקצועי ואדיב אשר ישמח ללוות, לייעץ ולסייע בכל תהליך הטרייד אין עד להשלמתו.

null

עד 100% מימון

null

ללא מקדמה

null

החל מ-0% ריבית

לפרטים נוספים וקביעת פגישה, מלאו את הטופס או התקשרו: