השכרת רכב

  1. בית
  2. השכרת רכב

חברת השכרת רכב במרכז

אנשים אשר אין להם רכבים פעמים רבות מוצאים את עצמם נזקקים לרכב, בעת תקופות החגים, חופשות ואף כאשר ישנו צורך לנסוע לחתונה בקצה השני של הארץ. לשם כך בדיוק ישנה חברת השכרה במרכז לרכבים. אלפא ליסינג היא חברה להשכרת רכב בתל אביב המחזיקה כלי רכב למטרות השכרה והתשלום בעד הרכב הוא גמיש ובדרך כלל משולם מראש.

השכרת רכב במחירים אטרקטיביים

חברתנו מספקת בנוסף לשירותי ליסינג גם שירותי השכרת רכב לכל מטרה שהיא. רכבי ההשכרה הינם חדשניים, עם חווית נהיגה גבוהה מאוד ותחזוקה במצב מצוין. אם הנכם מחפשים היכן להשכיר רכב לכל מטרה באשר היא במחיר שפוי והוגן הנכם מוזמנים לפנות לחברת אלפא ליסינג וליהנות משירות אדיב וסבלני כאשר טובתכם היא מעל לכל.

הבטיחות שלך זו הדאגה שלנו

חברת אלפא ליסינג חרטה על דגלה את הדאגה והאכפתיות כלפי בטיחותם של לקוחותינו, ובשל כך חשוב לדעת כי כל רכב אשר נמצא בחברתנו הינו בטיחותי מאוד! אנו איננו מחזיקים כלי רכב ישנים או כלי רכב אשר אינם הוכיחו את עצמם במבחני ריסוק. החברה דוגלת בכך שפעולת השכרת רכב הינה חייבת להיות פעולה אשר אינה מהווה סכנת חיים והינה ידידותית למשתמש.

השכרת רכב מסחרי

כל גוף עסקי או אדם פרטי מכיר את הצורך בהשכרת רכב מסחרי, הזמנה גדולה שנכנסה לעסק, הרכב במוסך, העברת סחורה, הובלה מיוחדת ועוד. הצרכים משתנים ואיתם סוגי כלי הרכב, השכרת טנדרון משמש לטכנאים ומובילי סחורות בנפח קטן, רכב כמו סיטרואן ברלינגו, רנו קנגו, פיאט דובלו הם בעלי יכולת תמרון בעיר המעניקה יתרון גדול רכב זה. בהובלת סחורה בנפחים גדולים, יתאים במיוחד רכב מסחרי כדוגמת פיאט דוקאטו, רנו מאסטר, פיג'ו בוקסר או יונדאי H350. השכרת כלי רכב מסחריים מאפשרת ניהול נכון של החברה בשוק משתנה ולא אחיד.

למידע נוסף אודות השכרת רכב במרכז ובדיקת זמינות רכבים,
מלא/י את הטופס ונחזור אליך בהקדם.