ליסינג למסחריות

  1. בית
  2. ליסינג למסחריות

כלי רכב מסחריים מהווים ברוב העסקים את עמוד השדרה השיווקי של החברה. אם אתה עצמאי או בעל חברה, ליסינג למסחריות היא הדרך היעילה ביותר למימון ורכישת הרכב. מסחרית מעל 3.5 טון, משאית קלה, משאית כבדה, טנדר עם ארגז, טנדרון, כל אלו כלי רכב שההיצע בהם הוא גדול, והבחירה מצריכה יעוץ מקצועי, אלפא ליסינג מתמחה שנים במתן פתרונות יעילים בבחירת כלי הרכב המתאים ודרך המימון המשתלמת ביותר.

מסחריות קטנות

כלי רכב אלו משמשים להעברת סחורות בנפח קטן וכמו כן טכנאים שרוב פעילותם בערים, מסחריות אלו נהנות מצריכת דלק נמוכה ובעלי תמרון יעיל בעיר.

טנדרונים

סיטרואן ברלינגו, רנו קנגו, פיאט דובלו, מהווים היום, את הפתרון לכל עסק שצריך להוביל סחורה וגם את המשפחה. כלי רכב אלו מאובזרים ברמה של רכב משפחתי ומעניקים ללקוח חווית נהיגה של רכב פרטי עם כל היתרונות הבטיחותיים והמתקדמים ביותר.

מסחריות גדולות

בקבוצה זאת של כלי הרכב, נמצאים כלי רכב שמשקלם מעל 3.5 עד 4 טון שהיתרון שלהם הוא "מקלט המס" שהמע"מ מוכר באופן מלא ועוד יתרונות מיסוי המאפשרות לבעל העסק להכיר בכל החשבונית כהוצאה מוכרת במלואה. לדוגמה: פיאט דוקאטו, פיג'ו בוקסר, יונדאי H 350 , רנו מאסטר ועוד.

וואנים מסחריים

וואנים מסחריים מהווים פתרון מושלם להסעת נוסעים ולהעברת סחורות. כלי רכב אלו, מתקדמים וברובם מותקנת תיבת הילוכים אוטומטית. סיטרואן ג'אמפי, פולקסוואגן טרנספורטר, ועוד, הינם כלי רכב בעלי יכולת וורסטילית להסעת נוסעים והובלת סחורות.

null

עד 100% מימון

null

ללא מקדמה

null

החל מ-0% ריבית

לפרטים נוספים וקביעת פגישה, מלאו את הטופס או התקשרו: