מימון לרכב

  1. בית
  2. מימון לרכב

רכישת כלי רכב הינה ההוצאה השנייה בגודלה לאחר רכישת בית. בעבר רוב הלקוחות רכשו את כלי רכבם מתוך חסכונותיהם ובתשלום במזומן ליבואן הרכב. עם השנים התפתחה ההבנה שניתן לרכוש את הרכב בפריסת תשלומים, דרך זאת הפכה להיות המועדפת, הנוחה, הטובה והמסייעת לנהל תזרים מזומנים יעיל, למשק הבית או לעסקים. אם בעבר ניגשנו לבנקאי שלנו, ביקשנו הלוואה לרכוש את הרכב, המתנו מספר ימים ורק אם הבנק הואיל בטובו לאשר את ההלוואה, זכינו לרכוש רכב חדש. היום אין צורך להמתין לבנקאי. מאז התפתח נושא המימון והוא מוצע ללקוחות מגופים שונים. יבואני הרכב, חברות הליסינג, גופי מימון חוץ בנקאיים, חברות כרטיסי האשראי ועוד, בצורה יעילה ומהירה.

מימון בנקאי לרכב

לאחר שסיפרתם לבנקאי איזה רכב בחרתם, יגיע תהליך אישור ההלוואה, שיעבוד ומשכון הרכב, מהלך דומה למשכנתא שלקחתם על רכישת הבית. היתרון בהלוואה בנקאית הינו ריבית נמוכה. אך מהצד השני, הלוואה זאת מצמצת את מסגרת האשראי (אובליגו) של הלקוח, אין סיוע בטרייד אין ואין יעוץ מקצועי לגבי הרכב הנרכש.

מימון חוץ בנקאי לרכב

מימון חוץ בנקאי לרכב, ניתן לקבל מחברות שאינן בנקים. חברות ליסינג וחברות מימון עצמאיות. דרך קבלת המימון הינה מהירה יחסית ומצריכה מספר בדיקות מינימליות לצורך אישור ההלוואה, במקרים מסוימים, ניתן לצאת עם רכב באותו היום. הריביות הינם אטרקטיביות ופריסת התשלומים נוחה.

ליסינג

ליסינג או החכרת רכב היא דרך מימון חוץ בנקאי המאפשרת לעסקים ליהנות מהטבות מס בדגמים מסוימים ומאפשרת לנהל את צי כלי הרכב מבחינה תזרימית נוחה ויעילה. המשפט "חשבונית הוצאה מוכרת" הוא מטבע לשון בכל עסק והליסינג נותן לזה פתרון.  עסקה ללא מקדמה ופריסת תשלומים נוחה מאפשרת רכישת כלי רכב בצורה יעילה.

אלפא ליסינג מתמחה במתן פתרונות לעסקים בתחום הליסינג המימוני.

מימון רכב יד שניה

בנקים וגופי מימון חוץ בנקאיים, מאפשרים מימון לרכב יד שניה בצורה יעילה ובריבית אטרקטיבית. אחוז המימון נקבע לפי סוג הרכב והיכולת ההחזר של הלקוח. התשלום יועבר ע"י חברת המימון באופן ישיר לגוף המוכר את הרכב. עדיפות לרכוש רכב מחברות מסודרות ומוכרות. אלפא ליסינג מתמחה במכירת כלי רכב יד שניה בתנאים טובים ובמימון עד 100% לרכב.

null

עד 100% מימון

null

ללא מקדמה

null

החל מ-0% ריבית

לפרטים נוספים וקביעת פגישה, מלאו את הטופס או התקשרו: